Deutsche Post DHL nyní používá přírodní zdroje energie

• DHL řešení TRAILAR snižuje spotřebu paliva o 5% a zároveň snižuje emise uhlíku a náklady na údržbu
• Uvedení produktu pro vozidla s pevným rámem na veletrhu IAA Commercial Vehicles 2018 v Hannoveru

Skupina Deutsche Post DHL, světová jednička v logistice a expresním doručování, uvádí na trh TRAILAR, novou technologii úspory paliva pro silniční přepravu založenou na lehkých a odolných fotovoltaických modulech. Řešení TRAILAR pro vozidla s pevným rámem bude představeno a k dispozici třetím stranám na veletrhu IAA Commercial Vehicles 2018 v Hannoveru od 19. do 27. září. Majitelé kamionů a provozovatelé ho najdou v hale číslo 13, ve stánku G34.

TRAILAR používá moderní solární technologii tak, že na střechy vozidel aplikuje tenkou vrstvu solárního ohřevu, který připojí k baterii vozidla nebo k dalším akumulátorům. Sběrná sluneční energie se používá k pohonu hydraulického čela a všech pomocných zařízení, jako je klimatizace.

To snižuje emise uhlíku a spotřebu paliva o pět procent a zároveň zvyšuje výkon motoru a jeho životnost. Díky tomu je TRAILAR ekologičtějším a úspornějším řešením doručování ve městech.

„Naše řešení TRAILAR je klíčovou součástí našeho GoGreen programu a přibližuje nás o krok dopředu k našemu cíli stát se do roku 2050 společností produkující nulové emise,“ vysvětluje Thomas Ogilvie, člen představenstva skupiny Deutsche Post DHL zodpovědný za lidské zdroje a korporátní vývoj. „Nicméně zatímco zlepšujeme naši environmentální stopu, chceme také zvyšovat úspěch naší korporace. TRAILAR je dalším důkazem, že snižování emisí a nákladů se vzájemně nevylučuje, ale může se navzájem doplňovat.”

TRAILAR je trvale udržitelné, účinné a nákladově efektivní řešení, které významně přispívá ke snižování emisí ze silniční přepravy,“ tvří Aaron Thomas a Denny Hulme, vývojáři TRAILARu. „Vyvinuli jsme řešení, které zavádí novou solární technologii do nových a stávajících vozidel, aby naši zákazníci mohli fungovat čistěji a efektivněji. To pomáhá silniční přepravě přizpůsobit se budoucnosti s vyššími cenami pohonných hmot a přísnějšími limity emisí.“

Bonn, 13. září 2018

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změna v pojištění odpovědnosti dopravce

Zásadní změny ve vnitrostátní silniční nákladní dopravě.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.